Харківський історичний музей
Замовлення екскурсій

Втрачені мелодії минулого: до історії музичних скриньок та механічних автоматів

Початок: 24.02.2018, 14:00

Місце: актова зала

З давніх-давен завдяки музиці людина поринала прямо у серце світу і могла відчути як радість, так і відчай. Розвиток механіки та годинникового виробництва у кінці XVIII – на початку ХІХ ст. став поштовхом до появи справжнього дива – музичних скриньок. Мелодії музичних скриньок були такими же витонченими, як і їх механізми, створені людською майстерністю. На факультативі Ви зможете дізнатися історію появи та розвитку музичних скриньок, а також побачити унікальний механічний пристрій ХІХ ст., що відтворював мелодії за допомогою паперової перфострічки, та інші цікаві експонати з фондів музею.
Усіх, хто бажає почути мелодії музичних скриньок та механічних автоматів, запрошуємо на факультатив вихідного дня, що відбудеться у актовій залі музею 24 лютого 2018 року о 14.00. Вартість 26∕24 грн.